půjčovna dodávek v praze

Stěhování kanceláře s odborníky nebo svépomocí?

Stěhování kanceláře je třeba promyslet

Dle objemu stěhovaného vybavení je nutno velmi dobře propočítat, zda se vyplatí stěhování kanceláře svépomocí například se zapůjčenou dodávkou nebo je vhodnější najmout si profesionální stěhovací firmu. U půjčovny dodávek je nutné kalkulovat pouze s cenou zapůjčení dodávky a cenou za projeté kilometry v případě nájezdu nad rámec bezplatných kilometrů. U stěhovací firmy je třeba kalkulovat především s hodinovou sazbou. Výhoda u stěhovací firmy je taková, že odborný pracovník dokáže odhadnout cenu stěhování téměř na korunu a především ušetříte čas v průběhu stěhování.

Služby půjčovny dodávek

Naše půjčovna dodávek se zaměřuje na krátkodobé a dlouhodobé půjčování dodávek a užitkových vozů do 3,5 t. Pyšní se skvělým vozovým parkem a příznivou cenou. Půjčujeme dodávky nejen firmám a živnostníkům ale i soukromým osobám za účelem, stěhování nebo převezení většího nábytku.  Podnikatelům nabízíme zapůjčení jako náhradu za poškozené vozy nebo na dlouhodobé zapůjčení vozidla pro podnikatelské účely.

Lokalita půjčovny

Najdete nás v Praze 9 na ulici Obchodní. Poskytujeme službu nejen v lokalitě, kde sídlíme ale i v okolí. Po domluvě vyjdeme všem zákazníkům vstříc. Naši zákazníci jsou i ze širokého okolí. Pokud nejste z okolí a přejete si dodávku zapůjčit u nás, můžete si dodávku zarezervovat on-line nebo přes telefon.

Péče o naše zákazníky

Naší hlavní prioritou jsou spokojení zákazníci. Stále se snažíme zlepšovat kvalitu našich  služeb, aby byli zákazníci spokojení. Proto jsme zvolili otevírací dobu, každý den od 8 – 21 hodin. Pokud je zapůjčení urgentní, neváhejte nám zavolat, firemní telefon je zapnutý neustále.

Bezkonkurenční ceny

Díky možnosti pronájmu reklamní plochy na našich dodávkách, zaručujeme ty nejlepší ceny na trhu. Pokud si přejete více informací o našich cenách, navštivte naše webové stránky.

Výbava vozů na jedničku

Péče o naše vozy je pro nás důležitá. Jelikož o naše vozy neustále pečujeme, jsme schopni garantovat, že jsou ve výborném stavu. Všechny vozy jsou vybaveny dálniční známkou, která platí na území České republiky.  Asistenční služba je pro naše zákazníky k dispozici nonstop. Naše vozy jsou vybaveny potřebným příslušenstvím jako je stěhovací rudlík, transportní kurty a navigace. Toto příslušenství nabídneme na požádání zdarma. Na palubě našeho vozu  naleznete energetické nápoje pro dobití energie na cestě. Nápoj je také zdarma.

 

 

 

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

17 − five =