Půjčení dodávky v Praze levně

Pokud potřebujete pronajmout vozidlo, jste tu správně. Naše firma se specializuje na krátkodobé i dlouhodobé pronajímání dodávek a užitkových vozů do 3,5 tuny. Našich služeb mohou využít majitelé firem, podnikatelé, drobní živnostníci i soukromé osoby. Najdete nás především v Praze 9, kde je naše působiště, díky vstřícným podmínkám a proklientskému přístupu jsme ovšem vyhledáváni ne jen pražskými zákazníky, ale také lidmi z širokého okolí.

Vozový park

Zakládáme si na tom, aby naše dodávky byly v perfektním technickém stavu. Mimo jiné jsou vybaveny dálniční známkou pro Českou republiku, samozřejmostí je non-stop asistenční služba v případě, že by se vám cokoli přihodilo.

PŮJČOVNA DODÁVEK
PŮJČOVNA DODÁVEK

Nadstandardní vybavení

Nabídneme vám ještě něco navíc.  Například stěhovací rudlík, transportní kurty
a navigaci vám rádi poskytneme na pořádání zdarma. Energetický drink na palubě vozu berte jako pozornost od nás, nikoli jako nabádání k jízdě v jiném než bdělém stavu.

Další klientské výhody naší půjčovny dodávek

Díky možnosti pronájmu reklamních ploch přímo na našich vozech vám můžeme poskytnout tu nejnižší možnou cenu. Jsme tak nejlevnější v půjčování vozidel na konkurenci na českém trhu. V neposlední řadě jistě oceníte příznivou otevírací dobu. Otevřeno máme každý den, začínáme v osm hodin ráno a končíme v devět večer. Pokud máte časově náročné zaměstnání a koníčky, a stalo by se, že byste se do naší otevírací doby netrefili, nezoufejte. Jsme schopni vám po telefonické domluvě zapůjčit vozidlo v kterémkoli jiném čase.

Půjčovna dodávek praha

Zvládne to každý

Pokud se obáváte, zda zvládnete řídit tak velké vozidlo bez velkých předchozích zkušeností, pak jsou vaše obavy zcela zbytečné. V nabídce máme jak snadno ovladatelné vozy s intuitivním řízením, které zvládne ovládat každý, tak dodávky vyžadující řízení zkušeného řidiče.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × one =