Profesionální oprava laku auta

 

Profesionální metodou opravy laku auta je tzv. PaintFixPro metoda, která vám ušetří mnoho času – samotná oprava laku auta Praha trvá od 2 do 4 hodin. Uspoří samozřejmě i to nejdůležitější, a to jsou peníze. Metoda je efektivní a šetrná k autu, je opravováno pouze poškozené místo. Vše probíhá ve Vašem maximálním pohodlí – dopředu se smluví čas, který vám nejvíce vyhovuje včetně starostí a dodatečných výdajů spojených s přistavením auta a jeho vyzvednutí z opravy.

Tato metoda chytré opravy laku auta využívá speciální postupy k opravě v menších a středně velikých poškození laku. Při opravě není nutnost vyměňovat díly na automobilu, což šetří zmiňovaný čas i peníze. Běžně se na automobilech opravují nárazníky, lemy blatníků u kol, sloupky předních oken, kliky dveří, prahy, zrcátka nebo disky kol.

Výhody opravy laku

Mezi nespornou výhodu takovýchto oprav oproti klasickému lakování je i ta skutečnost, že při budoucím prodeji auta může dojít i k přeměřování tloušťky laku, který může kupující požadovat.

Jako se opravuje lak auta, tak se provází i oprava alu kol Praha, která se velmi často provádí i bez přezouvání pneumatiky nebo sundavání celého kola, čímž se opět eliminuje dlouhé čekání. Postup opravy je velmi obdobný jako u laku auta, lze jej provádět lokálně a zákazník může ve valné většině počítat s tím, že oprava bude dokončena v tentýž den.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 × 5 =