Mokré čištění koberců a sedaček

Po dlouhou dobu jste se pečlivě starali o vaši sedací soupravu a udržovali ji čistou. I přes intenzivní používání a každodenní vysedávání na ní byla pořád jako nová. Každou skvrnu se vám podařilo zavčas vyčistit, aby po ní na sedačce nezůstaly žádné stopy. Ale jakmile jste si pořídili děti a k nim ještě domácího mazlíčka, nebyl čas neustále dokola čistit sedačku a během krátké chvíle byla zašlá. Skotačení dětí v papučkách, společně s psím kamarádem, se na ní dosti podepsalo a vy začínáte uvažovat o tom, že si do obývacího pokoje zakoupíte sedací soupravu novou. Když ale procházíte různé prodejny s nábytkem, na takovou, co by ji dokázala směle nahradit, jste bohužel nenarazili.

Při pravidelném čištění nemusíte být rozladění pokaždé, když se na ní objeví nová skvrna

Sedací souprava je originálním bytovým doplňkem, a pokud není mechanicky poškozená, nechejte ji hloubkově vyčistit od společnosti Čištění koberců Praha. Hloubkovým čištěním se odstraní i zápach, který v sedačce zůstává po psím mazlíčkovi, a po vyčištění bude sedačka příjemně vonět. Pokud provádíte ruční čištění, odstraníte nečistoty pouze z povrchu sedačky, ale ty, které se za čas jejího používání usadí uvnitř, se vám odstranit nepodaří a ani vysátím sedačku nezbavíte všech nečistot. Dokonale čistá sedačka je výborným místem pro hraní vašich dětí, a když na ní budou skotačit, nebude se z ní vířit prach, tak jako před vyčištěním.

čištění koberců Praha
čištění koberců Praha

Pokud bude společnost Čištění koberců Praha provádět čištění pravidelně, poznáte to i na množství prachu, který se bude usazovat na okolním nábytku. I když na sedačce budou děti i pejsek dovádět stejně intenzivně, jako dřív, prach nebudete muset utírat tak často a i když jej budete utírat stejně často jako dřív, nebude ho na nábytku tolik. Díky hloubkovému čištění se odstraní všechen hluboko usazený prach, pyly, exkrementy roztočů i další nečistoty. Po vyčištění se budete divit, kolik nečistot speciální čistící stroj z vaší sedačky stihl odsát. Hloubkové čištění od společnosti Čištění koberců Praha funguje na mokré bázi. Základní princip spočívá v tom, že se do sedací soupravy speciální tryskou v hubici pod tlakem vstřikuje čistící roztok a ihned je zase touto hubicí pod tlakem odsáván zpět do stroje. Díky tomu zvládne odsát ze sedací soupravy téměř všechen čistící roztok a po vyčištění zůstane sedací souprava dokonale čistá a pouze mírně vlhká.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × 3 =