PŮJČOVNA DODÁVEK PRAHA

Kvalitní vozový park vždy připraven

U nás si přijdou na své zkušení řidiči dodávek, ale i ti, kteří ještě s velkým vozem nepřišli nikdy do styku. Stejně tak budete jistě potěšeni otevírací dobou a nízkými cenami. Dále vám ukážeme několik našich výhod, jaké vozy u nás můžete očekávat, a zodpovíme, co by vás třeba zajímalo.

Široká nabídka dodávek Ford Transit

U nás najdete různé typy vozů, záležet bude především na vašich řidičských zkušenostech, který bude pro vás ten vhodný. Můžete se setkat s velmi pohodlnou dodávkou Ford Transit LWB (L3H2), která je výborně ovladatelná, lehce řiditelná a má nízkou spotřebu a náhon na přední kola. Další nabízenou je Ford Transit LWB (L3H3), jejíž nespornou výhodou je parkovací asistent, který pomůže při couvání k místu nakládky. Skrze její rozměry je vhodná spíše pro zkušenější řidiče. Dodávku Ford Transit LWB (L2H3) můžete využít na krátké i delší trasy, díky intuitivnímu řízení ji zvládnou i řidiči bez zkušeností s velkými vozy. Posledním nabízeným vozem je Ford Transit LWB (L2H2), dodávka velice podobná předchozí zmíněné.

Naše esa – proč zrovna my

Jsou věci, které ocení prostě každý. A tím jsme si naprosto jisti. Jedná se u nás proto
o velice příznivou otevírací dobu a nízké ceny, které jinde nenajdete. Radost vám také uděláme perfektním vybavením vozů, energetický drink na palubě každého z nich už je pak jen malým dárečkem. Možnost na vyžádání zdarma obdržet další nadstandardní vybavení je pro vás otevřena.

V problémech vás nenecháme, pokud by se něco stalo, je pro vás připravena non-stop asistenční služba, kterou můžete kdykoli využít. Když se nám ozvete, rádi zodpovíme všechny vaše případné dotazy, vybereme vůz vhodný pro vás a pro vaše účely a věříme, že se domluvíme a budete spokojeni.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

8 − 3 =